Hakkımızda

PROJEDEN İMALATA

Mühendislik altyapısı, deneyimi, bilgi birikimi ve mali yapısı ile güçlü bir şirket.

YARATICI ÇÖZÜMLER

Birçok yenilikçi teknolojinin Türkiye’deki ilk tasarlayıcısı ve uygulayıcısı.

YARATICI ÇÖZÜMLER

Sektöründe Dünya’da en iyiler arasında olmayı hedeflemiş bir firma.

          ATLASYOL Yol Maden Pr oje İnşaat A.Ş. (Atlasyol), faaliyete geçtiği 2011 yılından bu yana kara ve deniz ağır inşaat-altyapı, zemin iyileştirme alanlarında uluslararası deneyimi, bilgi birikimi ve akademik kariyere sahip uzman kadrosu ile geniş bir ürün ve hizmet karmasını müşterilerine sunmaktadır.

Temelleri 1996 yılına dayanan Grubun diğer şirketleri Geoduvar ve SAMS ile birlikte entegre hizmet yetkinliğine sahip olan Atlasyol, proje safhasından imalat aşamasına anahtar teslim çözümler üreten, sektörün önde gelen oyuncularındandır. Şirket, geosentetik alanında dünyanın en iyi firmalarından biri ve 160 yıllık deneyime sahip bir grubun üyesi olan Huesker Synthetic GmbH ile yürüttüğü iş birliğini sür ekli geliştirerek sektörde fark yaratmaktadır. Özel kimyasallar alanında ise Clariant Inter national Ltd., SNF ve Omya gibi dünya lideri firmalarla bugüne kadar oluştur duğu çözüm ortaklıklarıyla dikkat çekmiştir.

Zemin teknolojileri konusunda bir ihtisas şirketi olarak konumlanan Atlasyol, güçlü mühendislik bilgisiyle altyapı projelerinde yenilikçi teknolojileri bütünsel olarak uygulamakta; dünyadaki son gelişmeleri yansıtan ekonomik ve  özgün çözümleri, ülkemize kazandırma konusunda öncülük etmektedir.

Projelerinde, kendi proje grubu ile son nesil programları ve uygulama metotlarını kullanarak özel çözümler üreten Atlasyol’un seçtiği tüm çözüm metotları, ölçülebilir, kontrol edilebilir ve kalitesi garanti edilebilir teknolojilere dayanmaktadır. Atlasyol, üstlendiği projelerin imalatlarını sahip olduğu geniş makine parkıyla başarıyla gerçekleştirmektedir.

Atlasyol, tüm analizlerinde uluslararası kabul görmüş paket programların yanı sıra kendi geliştirdiği programlar ile ampirik metotlar , sonlu elemanlar, limit denge gibi tüm hesap ve analiz metotlarını beraber kullanma yetkinliğiyle ekonomik ve güvenli olma açısından en uygun sonuçlara ulaşmaktadır.

Uzmanlığını ve mükemmeliyetçi yaklaşımını, deneyim ve vizyonuyla harmanlayarak operasyonlarına yansıtan Atlasyol; kalite felsefesi, sorumluluk anlayışı, etik değerler e bağlılığı ve güvenliğe ver diği önemle müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmakta, sürdürülebilirlik ve verimlilik temelinde uzun vadeli ilişkiler geliştirmektedir.

Atlasyol ve Grup şirketleri;
• Geo-kazık,
• Geoduvar,
• Kombine ankraj+geosentetik duvar,
• Geosentetik tüpler kullanarak susuzlaştırma,
• Geosentetik tüpler ile dalgakıran oluşturulması,
• Geosentetik şilteler ile sualtı şevlerin beton
kaplanması

gibi birçok teknolojinin Türkiye’deki ilk tasarlayıcısı ve uygulayıcısı olurken; sualtı Geo-kazık uygulaması ile dünyada bir ilki gerçekleştirmiştir.

Türkiye coğrafyasının büyük bölümünde projeler gerçekleştiren Atlasyol ve Grup şirketleri; Kazakistan, Rusya, Türkmenistan, Azerbaycan, Gürcistan, Libya, Almanya, Ekvator Ginesi gibi farklı ülkelerle genişlettiği proje haritasıyla uluslararası varlığını da güçlendirmektedir. Bilimin ve teknolojinin kılavuzluğunda geoteknik uygulama ve çözümler e imza atan Atlasyol, sektöründe dünyanın en iyileri arasında konumlanma hedefine doğru güçlü adımlar atmaktadır.

BAZI PROJELERİMİZ

BAŞARI HİKAYEMİZ

20

Yıllık Tecrübe

253

Biten Proje

6

Devam Eden Proje

278

Mutlu Çalışan